w

Among Us: Oficjalnie nowe role, kolory, osiągnięcia, nowa mapa, nowe tryby (Hide and Seek)

InnerSloth zaczyna gonić modderów. Oficjalnie zapowiedziano największe nowości od czasu premiery Among Us.


Nowe kolory rzeczywiście były tylko wierzchołkiem góry lodowej. Teraz wiadomo znacznie więcej. Co prawda nie pojawiły się żadne daty, ale mamy już konkretne informacje na temat przyszłości gry. Przede wszystkim w końcu pojawią się oficjalne nowe role i tryby gry.

Oprócz tego nadchodzi kolejna mapa, można się także spodziewać całego systemu osiągnięć. Następnymi kolorami, które ujawniono, są “Banana” oraz “Coral”.

Nowe role w Among Us

Zacznijmy od nowych ról. Póki co InnerSloth pokazało tylko dwie, ale można się spodziewać, że będzie ich znacznie więcej.

Nowe kolory

Kolory są w sumie dwa, oprócz tych, które już pokazano wcześniej:

  • Tan,
  • Maroon,
  • Gray,
  • Rose,
  • Banana,
  • Coral.

System osiągnięć

Oprócz tego ujawniono również cały system osiągnięć. Co prawda nie ma większych szczegółów, ale to w końcu InnerSloth – od nich czasami ciężko oczekiwać jakichkolwiek szczegółów. Pokazano jednak to ujęcie, które jest namiastką tego, co dostaniemy już wkrótce:

Nowa mapa

O nowej mapie wiadomo tyle, że nadchodzi. InnerSloth zażartowało sobie taką oto planszą:

W grze znajdzie się także nowy tryb – Hide&Seek, który znają wszyscy, którzy choć trochę interesowali się różnego rodzaju modyfikacjami. Są też nowe przedmioty kosmetyczne i to w zasadzie tyle, co trzeba wiedzieć.

Co jednak pozostaje standardem to fakt, że studio nie podało żadnych dat wprowadzenia nowości. Można się domyślać, że będą one dodawać etapami w kolejnych tygodniach albo i miesiącach.