w

Among Us pojawiło się w kościele. Na tyle nietypowe, że nawet InnerSloth się nieźle zdziwiło

Among Us z jakiegoś powodu pojawiło się w kościele, TikTok szybko zdobył popularność i finalnie dotarł nawet do InnerSloth – twórców gry.


Among Us w pewnym momencie było dosłownie wszędzie. Nikt się jednak nie spodziewał, że gra w jakiś sposób zawita także do kościoła. Trudno powiedzieć, o co tutaj konkretnie chodziło, bo nagranie ma tylko kilka sekund, ale to wystarczyło.

Z opisu dowiadujemy się, że akcja na pewno działa się w kościele. Among najwyraźniej pasował do narracji i samego zdania, jakie zostało wyświetlone.

Aż InnerSloth się zdziwiło

Mężczyzna w kościele (nie wiadomo zupełnie, jaką rolę pełni i czy jest to ksiądz) opowiadając o Bogu wyświetlił slajd z Among Us. Oryginalnie tekst to:

„You will know that the living God i AMONG US”

W wolnym tłumaczeniu – Będziesz wiedzieć, że żywy Bóg jest wśród nas. Among prawdopodobnie zwyczajnie pasował, a być może osoba wypowiadająca te słowa zna produkcję InnerSloth i uznała, że będzie to zabawne – tego nie wiadomo.

Wiadomo natomiast, że nagranie to dotarło do twórców Amonga. Ci w komentarzach na TikToku napisali:

To tylko jedna z wielu naprawdę dziwnych sytuacji, które miały miejsce w wokół Amonga. Mimo, że gra nie jest już tak popularna, to nadal przebija się w codziennym życiu i jak widać, stanowi dobry środek promocji.

Film na TikToku ma już blisko 10 milionów wyświetleń, a liczba cały czas rośnie. Łącznie pojawiło się 112 tysięcy komentarzy, a ponad 2 miliony osób uznało, że warto zostawić „serduszko”.

DołączObserwuj
Więcej z Among Us