w

Among Us ujawnia swoje nigdy niepublikowane, dziwne i straszne skiny do postaci

Innersloth postanowiło zrobić graczom niespodziankę i pokazać, nad czym pracowano w międzyczasie.


Twórcy czasem komunikują się z graczami, pokazując swoje pierwsze szkice, pomysły i grafiki konceptowe. Tym razem jeden z artystów postanowił podzielić się swoimi wizjami skinów, jakie mogliby nosić Crewmate’ci. Wiele osób uznaje to jako przeciek, choć zdecydowanie nim nie jest.

Nie wiadomo, czy w ogóle jakiekolwiek pokazane skórki zostaną finalnie dodane do gry. W przypadku niektórych z nich jest na to szansa, inne zaś mogą ujrzeć światło dzienne w nieco zmienionej formie, aczkolwiek są to jedynie domysły i nie jest to w żaden sposób potwierdzone.

Straszne, śmieszne, dziwne skiny do Among Us

Na oficjalnym profilu Among Us pojawił się filmik z “przeklętej” biblioteki. Dlaczego przeklętej? Znajdują się w niej naprawdę dziwne skiny.

Niektóre propozycje są naprawdę ciekawe i normalnie mogłyby pojawić się Among Us. Inne, jak ta ostatnia zielona skórka, raczej nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego. Widać, że deweloperzy nadal mają dobre humory i świetnie się bawią swoją produkcją. To akurat bardzo pozytywna cecha, bowiem dobra energia to podstawa przy tego typu projektach, które nakładają ogromną presję.