w

Co zmieniono w nowej aktualizacji Among Us? Jak pobrać wersję beta i grać z nowymi opcjami?

Do wersji beta wprowadzono nowe, bardzo wyczekiwane funkcje.


Już teraz każdy gracz może pobrać nową betę Among Us. Oznacza to tyle, że jest to wersja z kilkoma nowymi funkcjami, których obecnie nie ma w ogólnym Among Us. Pobranie bety nie jest trudne i co ciekawe, da się to zrobić normalnie w Polsce.

Dlaczego to takie niezwykłe, że Polska jest w stanie pobrać nową wersję? Część krajów na ten moment nie ma takiej możliwości.

Co zmieniła nowa aktualizacja Among Us?

Dodano przede wszystkim dwie funkcje, o które prosili gracze. Jedną z nich jest możliwość anonimowego głosowania. Graczy będzie się dało rozpoznać tylko wtedy, gdy pominą głosowanie, wówczas rzeczywiście widać, kto nie zdecydował się głosować.

Po zmianie nadal widać, kto otrzymał najwięcej głosów, natomiast kompletnie nie wiadomo, kto na kogo zagłosował.

Druga opcja to spore ułatwienie dla Impostora. Obecnie da się ukryć pasek postępu misji. Wydaje się, że to koniec z patrzeniem, czy pasek misji wzrósł po tym, jak potencjalny Impostor wykonał swoje zadanie.

Oprócz tego ograniczono także częstotliwość występowania skanu na Medbay.

Jak pobrać wersję beta Among Us?

  • Należy przejść do biblioteki Steam
  • Prawym na Among Us
  • Wybrać właściwości
  • Zakładka z betami
  • W rozwijanym menu wybrać “public-beta -“
  • Zamknąć okno, aktualizacja powinna się zainstalować

W każdym momencie można wrócić do poprzedniej wersji, gdyby w tej występowały jakieś błędy. Póki co nikt niczego nie zgłasza, ale wiadomo, to beta i mogą zdarzać się w niej jakieś problemy.