w

Czym jest Among Us Unblocked, które ma umożliwiać grę za darmo przez przeglądarkę?

Among Us ma już w sumie kilka wersji. Oczywiście oficjalnymi pozostają ta płatna na PC i darmowa na urządzeniach mobilnych.


Ostatnio coraz większą popularność zdobywa Among Us “Unblocked”, które reklamowane jest w filmach na Youtube, w reklamach Google, czy na stronach o dość mizernej reputacji.

Według zapewnień, jest to darmowa wersja, która pozwala na granie w przeglądarce bez żadnych opłat, z pełną funkcją crossplay i wszystkim, co znajdziemy w podstawowej wersji gry.

Czy Among Us Unblocked jest naprawdę?

Całość zazwyczaj prowadzi do tej samej strony, na której wyświetlany jest duży, żółty przycisk “Play for free”.

Na dole po lewej wyświetlana jest informacja o tym, że ktoś właśnie zagrał, na górze znajduje się nawet licznik z ilością osób online.

Po kliknięciu w przycisk “Play for free” pojawia się okno do zapisu plików. Tutaj staje się już jasne, o co tutaj chodzi. Oczywiście nie ma żadnej gry, nie chodzi o Among Us w przeglądarce, a o zainstalowanie na komputerze złośliwego oprogramowania.

Czy ktoś się na to nabiera? Na pewno osoby oszukujące w ten sposób wydały sporą ilość pieniędzy na swoje kampanie reklamowe. Można się więc domyślać, że nie bez powodu.

Warto uważać na tego typu rzeczy i pamiętać, że Among Us finalnie jest płatną produkcją, przynajmniej na komputerach.