w

Dwa glitche, które pozwalają graczom być impostorami w każdej grze Among Us

Chcesz być impostorem w każdej grze? Gracze wykorzystują glitche, dzięki którym jest to możliwe.


Społeczność Among Us odnalazła dwa glitche, dzięki którym można być imposterami w niemal każdej grze. Mimo, iż Among jest niesamowicie przyjemny “po obu stronach”, to dla wielu osób najprzyjemniejszym aspektem jest dreszczyk emocji związany z likwidowaniem członków załogi i sabotowaniem misji, jednocześnie robiąc wszystko, by nie zdradzić się jako oszust.

Doprowadziło to do tego, że gracze Among Us na całym świecie szukali sposobów na manipulowanie swoją szansą na bycie oszustem. I co ciekawe, to im się udało.

Co zrobić aby zostać impostorami?

Niedawno YouTuber o nicku “xEndless Gaming: opublikował film o dwóch glitchach w Among Us, które pozwalają zwiększyć swoje szanse na zostanie impostorem. Obydwa są stosunkowo proste, jak widać na poniższym materiale:

Pierwszy z glitchów polega na tym, aby totalnie nie ruszać się w lobby. Według niego większość graczy biega po poczekalni przed grą, a mówi się, że stanie nieruchomo w początkowej pozycji respawnu zwiększa szanse na bycie oszustem.

Drugi błąd ma dotyczyć kapeluszy, a w zasadzie ich ciągłego zmieniania. W każdym lobby znajduje się komputer, który pozwala graczom dostosować swoje postacie. Istnieje możliwość zmiany koloru, zwierzaka czy nakrycia głowy. Według YouTubera ciągłe wybieranie między różnymi czapkami w lobby meczu jest glitchem, który zwiększa szanse użytkownika na otrzymania roli oszusta.

Oczywiście powyższe błędy nie działają za każdym razem, jednak prawdopodobnie znacząco zwiększają możliwość zostania impostorem.