w

Jak gracze nabrali twórców Among Us publikując krótki fragment z Family Guy?

Społeczności Among Us udało się nabrać InnerSloth.


Among Us dotarł już praktycznie we wszystkie zakątki internetu. Każda jedna osoba wie, czym jest Among, na czym polega i dlaczego osiągnął tak dużą popularność. Wśród tego wszystkiego jest masa różnego rodzaju animacji, konceptów, propozycji, czy modów.

Jedna z takich animacji była na tyle dobra, że samo InnerSloth uwierzyło w jej prawdziwość. Chodzi tutaj o klip z Family Guy, amerykańskiego serialu animowanego.

Among Us w Family Guy

Choć ta konkretna animacja powstała jeszcze w 2020 roku, to dopiero na początku stycznia 2021 zyskała swoją największą popularność. Jest to scena z Amonga w Family Guy.

Wygląda to tak dobrze, że wiele osób uwierzyło, że faktycznie w serialu pojawił się wątek Among Us. Autor naprawdę się przyłożył, przenosząc nawet znak wodny FOX. Nabrało się też samo InnerSloth, które przyznało, że wzięło to za prawdę.

Po raz kolejny wszyscy przekonali się, że wśród graczy są niesamowicie uzdolnione osoby, które nie mają problemów z podrobnieniem tych najlepszych seriali, czy nawet filmów. Świat Amonga jest przepełniony różnymi easter eggami i nawiązaniami do filmów. Można się więc spodziewać, że w pewnym momencie gra znajdzie się także w jakimś serialu.

FORTNITE W TEORII WIELKIEGO PODRYWU

Dokładnie tak było przy okazji chociażby Overwatcha, czy Fortnite. Na ekranach bardzo często aktorzy nawiązywali do tych dwóch produkcji. Oczywiście zapewne były to płatne kampanie, ale zawsze.