w

Jak odblokować ten darmowy przedmiot do Among Us? Da się zrobić to już dzisiaj

Już dzisiaj poznamy więcej szczegółów na temat tego, co czeka nas w kolejnych miesiącach, jeżeli chodzi o Among Us.


Dzisiaj odbywa się Summer Game Fest, podczas którego pojawi się również InnerSloth. Będzie to wydarzenie odsłaniające wiele różnych gier, aktualizacji etc. W związku z tym, że Among będzie jedną z głównych gier, dla wszystkich widzów przygotowano niespodziankę.

Tą niespodzianką oprócz ujawnienia nowości będzie także darmowy przedmiot. Ten zdobędzie każdy, kto przez przynajmniej 15 minut będzie oglądał oficjalną transmisję z wydarzenia.

Co jest do zdobycia?

Tym darmowym przedmiotem ponownie jest maska, przedstawiająca wizerunek Geoffa Keighley’a, osoby odpowiedzialnej za Summer Game Fest. Jeżeli polujecie na rzadkie, a przede wszystkim darmowe przedmioty, to może być to dla Was coś ciekawego.

Maska była już do zdobycia rok temu, więc nie jest to jakaś niesamowita nowość. Cały event zacznie się o godzinie 20:00, będzie transmitowany oczywiście na Twitchu. Maska ma być przyznawana za pośrednictwem systemu dropów – należy więc pamiętać o połączeniu swojego konta Twitch z tym z Among Us. Zrobicie to bez większych problemów w ustawaniach TTV.