w

Jak się zmieniło Among Us, odkąd w nie ostatnio graliście? Co tam się obecnie dzieje?

Większość graczy odstawiła już Among Us na bok. Co się zmieniło od tych kilku miesięcy?


Among Us od miesięcy regularnie traci coraz więcej osób. Widać to praktycznie wszędzie, tak samo na Twitchu, jak i na Steamie. To już kolejny miesiąc, którego InnerSloth nie może zaliczyć do udanych.

Trochę to smutne, ale Among w ostatnich 3 miesiącach stracił prawie 70% oglądalności na Twitchu.

A co się zmieniło?

Gracze nadal czekają na nową mapę. Tutaj nie ma absolutnie żadnych informacji od InneSloth odnośnie ewentualnych dat. Wiadomo tyle, co w 2020 roku, czyli deweloperzy planują wypuścić The Airship w pierwszej połowie 201 roku.

Do gry oficjalnie zostały dodane żadne nowe aktualizacje. Nie ma nowych ról, nie ma nowych map, czy zgłaszania cheaterów. To zostało zawieszone gdzieś w powietrzu. Jedyną zmianą jest zatrudnienie dodatkowych osób. W sumie InnerSloth teraz tworzy 5 osób, a nie 3, jak to było na początku.

Czy to oznacza, że jest niesamowicie nudno? I tak i nie. Grę nadal ratują różnego rodzaju modyfikacje. Te najciekawsze robią to, co powinno robić InnerSloth, czyli dodają różnego rodzaju role i możliwości.

Nie jest to jednak coś, co zostało wydane oficjalnie. W tym momencie tak naprawdę mody trzymają jeszcze graczy przy Amongu. Wszystkie sekrety, easter eggi, sposoby na “lepsze granie” zostały już odkryte, a sama produkcja nadal boryka się z tymi samymi problemami pokroju cheaterów.

Na ten moment jedyną nowością, o jakiej cokolwiek sensownego wiadomo, to współpraca Fall Guys z Among Us. Jak na ironię, spotkały się dwie gry, które mają trudność z popularnością. Fall Guys dostaje kolejne sezony, nawet niedawno zapowiedziano kolejny, ale mało kto już to śledzi.

Póki co wydaje się to jedyną nowością, która może się pojawić w najbliższym czasie. Na mapę gracze czekają kilka dobrych miesięcy i jej tworzenie może zająć drugie tyle.