w

Kiedy Among Us dostanie swoje kolejne nowości, kiedy spodziewać się aktualizacji?

Among Us nadal ma się całkiem dobrze, głównie przez wzgląd na tworzone przez samych graczy modyfikacje. A co z nowościami od InnerSloth?


Ostatnim ujawnionym dodatkiem, o jakim wiadomo, jest kolejny kolor. Jeden z kilku, które mają zostać dodane przy okazji następnej aktualizacji. Kwestia z aktualizacjami nie jest jednak taka prosta.

Głównie dlatego, że InnerSloth bardzo rzadko podaje wcześniej jakiekolwiek daty. Obecnie natomiast wiemy, kiedy pojawi się coś nowego albo raczej kiedy zostanie to zaprezentowane.

Kiedy pojawi się coś nowego do Among Us?

Pierwszym konkretnym terminem, na który warto zwrócić uwagę, będzie 10 czerwca. Samo InnerSloth potwierdza, że pojawią się wtedy jakieś nowości. Jakie konkretnie? Tego niestety nie wiadomo, można się spodziewać oczywiście nowych kolorów, może przedmiotów kosmetycznych, ale nic w tym temacie na ten moment nie jest potwierdzone.

Może być to naprawdę ciekawy dzień, nie tylko dla Among Us. Wśród partnerów znajduje się Epic Games, które być może pokaże coś związanego z kolejnym sezonem (choć 10 czerwca będzie po starcie S7), pojawi się także Blizzard i prawdopodobnie jego Overwatch. Mamy 2K, EA, Ubisoft bądź Riot ze swoimi nadchodzącymi produkcjami pokroju MMO czy bijatyki.

Z pewnością będzie to ciekawy dzień, tak samo dla Amonga, jak i innych gier sieciowych.