w

Koszmar Among Us. Nikt nie był zainteresowany wczorajszym “świetnym” streamem z nowościami

Pewnie pamiętacie, że przed wczorajszą aktualizacją InnerSloth miało zorganizować streama z prezentacji nowości, cóż…


Wczoraj wieczorem InnerSloth organizowało stream, na którym miały zostać pokazane nowości jeszcze przed ich wprowadzeniem na serwery live. Teoretycznie jest to naprawdę ważna sprawa, więc część osób szykowała się, że będzie to jedna z topowych transmisji na TTV.

InnerSloth zamieściło informację o tym na swoim Twitterze, który jest obserwowany przez 1.3 miliona osób. Potencjał więc był, ale nikt nie spodziewał się, że pójdzie tak kiepsko.

Prezentacja nowości od Among Us

Trudno powiedzieć, czy to przez fakt, że w zasadzie deweloperzy nie mieli pokazać nic poza nowym lobby zgłaszania likwidacji czy nowymi kolorami, ale finalnie w peaku było nieco ponad 5 tysięcy osób. Średnia na streamie wynosiła 3 tysiące widzów, a ogólna ilość oglądających spadała z każdą minutą.

Poszło ewidentnie dość słabo, żeby nie powiedzieć fatalnie, a z pewnością nie tak, jak wyobrażali to sobie twórcy. Co się działo na tym streamie? Grupa osób grała za sobą w Among Us, potem szkicowano propozycje graczy na zmieniony wygląd postaci i w zasadzie to wszystko.

Stream trwał ponad 2 godziny, ale końcówkę mało kto już śledził. InnerSloth ma spory orzech do zgryzienia. Z jednej strony miliony fanów na całym świecie, z drugiej tylko 3-5 tysięcy osób podczas transmisji pokazującej nadchodzące nowości.