w

Kurczak z McDonalds wyglądający, jak z Among Us do sprzedania już za blisko 150 tysięcy złotych

Aukcja naprawdę się rozpędziła. Cena jednego kurczaka zbliża się do 150 tysięcy złotych.


To kolejna historia, w którą trudno uwierzyć, a która naprawdę się dzieje. Użytkownik “Polizna” wystawił na eBay kurczaka wyglądającego jak Crewmate z Among Us za całe 99 centów. Od tamtej pory pojawiło się ponad 100 licytujących.

Cena obecnie wynosi 39 tysięcy dolarów, czyli w przeliczeniu około 145 tysięcy złotych. Czasu na wzięcie udziału w licytacji jest jeszcze sporo, bowiem ta kończy się w piątek.

Kurczak z Among Us za 150 tysięcy złotych

Cała ta sprawa wygląda, jak żart, natomiast zdecydowanie nim nie jest. Faktycznie taka aukcja istnieje i faktycznie ktoś licytuje kurczaka o tym dość nietypowym kształcie.

Oczywiście wszystko stało się Viralem, który dotarł także do InnerSloth. Po nagłośnieniu całej sprawy cena jeszcze szybciej wzrosła, a o kurczaku dowiedział się cały świat.

Jeżeli zastanawiacie się, jak w ogóle do tego doszło, to nie ma tutaj większej filozofii. Ktoś kupił takiego kurczaka, wystawił go na sprzedaż i tyle. Internet zrobił resztę. Produkt został zamrożony i zostanie najnormalniej w świecie wysłany do wygranego.