w

Mali towarzysze Crewmate’ów w Among Us powinni otrzymać swoje własne nakrycia głowy? Propozycja graczy

Gracze co chwilę podrzucają InnerSloth różnego rodzaju pomysły na rozwój ich gry. Jednym z nich jest możliwość nakładania nakryć głowy na tzw. “pety”.


Pety to potoczna nazwa na zwierzaki w Among Us. Chodzi o towarzyszy, którzy biegają za postacią. Niektórzy kuszą się nawet na stwierdzenie, że są to dzieci Crewmate’ów. Tych małych towarzyszów można kupić w specjalnych zestawach, które zazwyczaj kosztują kilka dolarów. W społeczności powstała koncepcja, by zwiększyć możliwość ich customizacji.

Faktycznie, możliwości związane z petami są dość małe. Można je zwyczajnie wybrać w lobby, a jedynym ich zadaniem jest towarzyszenie graczowi w rozgrywce, na czym zabawa się kończy.

Specjalne czapki dla “zwierzaków”?

Użytkownik Reddita o nicku “thehissingglove_” jeszcze w zeszłym roku stworzył koncept, w którym mali towarzysze mają swoje własne nakrycia głowy, będące odpowiednikami tego, co akurat ma założona normalna postać.

Pomysł bardzo spodobał się społeczności i został wybrany jednym z najpopularniejszych i najlepszych pomysłów 2020 roku. Nic dziwnego, wygląda to naprawdę świetnie. Nie daje żadnej przewagi, nie wpływa na rozgrywkę, a cieszy oko.

InnerSloth musiało zauważyć tę propozycję, więc możliwe, że kiedyś coś takiego zostanie wprowadzone. Warto jednak przypomnieć, że wymagałoby to dodatkowego rysowania. Niektórzy Crewmaci mają bowiem nałożone nieco inne modele.

Na pewno w tym momencie są ważniejsze sprawy, którymi zajmują się deweloperzy. Na tego typu dodatki czas przyjdzie zapewne dopiero pod koniec tego roku, jak nie lepiej. Trochę szkoda, że InnerSloth nadal trzyma się swojego 3-osobowego zespołu i nie chce wskoczyć na nowy poziom z częstotliwością wprowadzania różnego rodzaju zmian.