w

Plany twórców Among Us nie uległy zmianie. Czym będzie następna funkcja po wprowadzeniu mapy?

Gracze Among Us nadal czekają na nadchodzącą mapę. Tymczasem InnerSloth potwierdza swoje plany.


W zeszłą środę twórcy Among Us pojawili się na jednym z paneli CES. Dzięki temu wiadomo, że InnerSloth dalej ciężko pracuje nad swoją grą i zdecydowanie nie zamierza poprzestawać na The Airship, czyli mapie, która pojawić ma się w następnych tygodniach.

Gracze mieli okazję dowiedzieć się, że twórcy nie chcą wprowadzać bardzo zaawansowanych mechanik do swojej produkcji ze względu na wymagania techniczne. InnerSloth pragnie, by gra była dostępna na praktycznie wszystkich platformach i każdych urządzeniach, nawet tych słabszych.

Co po nowej mapie?

Jak słyszymy, nie ma słów, które byłyby w stanie opisać, co obecnie czują deweloperzy. Ci pracują nad systemem kont. To właśnie one mają zostać zaimplementowane po pojawieniu się nowej mapy. Oprócz tego jest też mowa o kilku sekretach, ale w tym momencie deweloperzy niczego nie chcą zdradzać.

To właśnie konta są tym, nad czym pracuje tak samo InnerSloth, jak i zewnętrzna firma. Dlaczego to takie ważne? Pozwoli między innymi na:

  • Lepsze zarządzanie swoimi grami
  • Dodawanie do znajomych
  • Zgłaszanie cheaterów
  • Tworzenie pokoi czatu

Nikt nie podaje żadnych dat, więc można się domyślać, że nie jest to plan na styczeń, a raczej na 2021 rok i to przy założeniu, że wszystko pójdzie gładko. Póki co widać, że 3-osobowy zespół nie bardzo radzi sobie z presją nowości. Te wprowadzane są zdecydowanie zbyt rzadko, jak na popularną grę sieciową.