w

Polskie skiny postaci do Among Us, czyli jak mogłyby wyglądać skórki europejskich krajów?

Ciekawy pomysł na nowe skiny do Among Us.


Wydana w 2018 roku gra od trzyosobowego studia InnerSloth zyskała popularność dopiero w drugiej połowie 2020 roku dzięki streamerom oraz youtuberom.

Among Us jest teraz jednym z najczęściej granych tytułów, a społeczność wciąż tworzy nową, fanowską zawartość i wymyśla przeróżne zabawy, aby urozmaicić rozgrywkę. Tak jest również w tym przypadku. Co tym razem wymyślili gracze?

Flagi państw zamiast kolorów

Among Us, to gra dla maksymalnie 10 osób. W każdej grze oprócz członków załogi, którzy starają się wykonywać zadania, znajduje się również od 1 do 3 zdrajców, próbujących pokrzyżować ich plany. Każdy z graczy ma do dyspozycji kilka unikalnych kolorów strojów, aby mógł wyróżniać się wśród pozostałych i nikt nie może mieć takiego samego w tym samym czasie.

Jest to ważny element rozgrywki, albowiem to właśnie na ich podstawie możemy wskazać podejrzanych i łatwiej zapamiętywać ich położenie na mapie. Od kilku tygodni społeczność tworzy własne skórki, które mogłyby znaleźć się w grze. Teraz na ciekawy pomysł wpadł użytkownik Reddita o pseudonimie H0saki. Zaprojektował on regionalne kostiumy dla postaci, które wyróżnia barwa na podstawie flagi danego państwa.

ZOBACZ – Among Us zdaniem graczy poprawiło kary wobec osób, które wychodzą z meczów, bo nie są Impostorami

Autor podkreślił również, że po zdecydowaniu się na wybranie skina nie będziemy mogli założyć żadnych czapek, kurtek i innych przedmiotów kosmetycznych. Na ten moment koncept obejmuje jedynie 15 wybranych europejskich państw z 46. Brakuje między innymi Litwy, Słowacji, Irlandii i kilka innych. Problem natomiast pojawić się może podczas wyboru, jeżeli InnerSloth zdecyduje się na wprowadzenie do gry każdego państwa na świecie, gracze zmuszeni będą do przescrollowania ponad 190 skórek z całego świata.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Among Us