w

Przedmioty kosmetyczne w Among Us z możliwością zmiany ich koloru? Jak to może wyglądać

Przedmioty kosmetyczne nie są najważniejszym elementem Among Us, ale na pewno wzbudzają spore emocje.


Przedmioty kosmetyczne odgrywają ważną rolę praktycznie we wszystkich grach sieciowych. Nie inaczej jest również w Amongu, co potwierdza ilość kupowanych DLC z dodatkowymi kosmetykami. To właśnie dlatego gracze chcieliby wprowadzić do tych elementów kilka zmian.

Jedną z nich jest możliwość większego dostosowania przedmiotów specjalnie pod swój gust, ewentualnie pod ogólną kolorystykę postaci. Nie jest to rewolucją, ale widząc popularność tej sugestii łatwo zrozumieć, że graczom faktycznie na tym zależy.

Możliwość zmiany koloru przedmiotów

Użytkownik Reddita o nicku “Pinkisher” stworzył propozycję, która od razu stała się niesamowicie popularna. Koncept zakłada możliwość kolorowania konkretnych przedmiotów, jak w tym przypadku balona.

W “normalnej” produkcji raczej nie byłoby to żadnym wyzwaniem. W Among Us jest trochę inaczej. Przypomnijmy, że każdy jeden element jest ręcznie rysowany. Oznacza to tyle, że nawet tak teoretycznie łatwa kwestia, jak wprowadzenie różnych kolorów może zająć sporo czasu.

Z drugiej strony twórcy raczej zadbali o to, by tego typu elementy móc zmieniać w stosunkowo prosty sposób, więc teraz wszystko zależy tylko i wyłącznie od ich dobrej woli.