w

Reklamy cheatów do Among Us na Youtube są coraz bardziej bezczelne i nawet nie próbują się kryć

Cheaty do Among Us stają się naprawdę popularne, a problem potęgują tak samo youtuberzy, jak i reklamy w serwisie Google.


Among  już od dłuższego czasu ma poważny problem z cheaterami. System wbudowany w grę ewidentnie nie daje sobie rady, a całość przypomina scenariusz doskonale znany chociażby z Fall Guys. Mediatonic także nie radziło sobie z oszustami, co ostatecznie było jednym z głównych powodów nagłej utraty popularności ich produkcji.

Teraz to samo może spotkać Among Us. Coraz większa ilość youtuberów w poszukiwaniu ciekawego contentu instaluje sobie cheaty i “trolluje dzieciaków”. Problem w tym, że według wielu osób jest to reklamowanie cheatów i pokazywanie, że w sumie ich używanie to nic złego.

Reklamy cheatów na Youtube

Oprócz tego typu filmów, widzowie Youtube narzekają także na reklamy oprogramowania do cheatowania. Część to oczywiście czysty scam, natomiast niektóre linki faktycznie prowadzą do stron zajmujących się tworzeniem oprogramowania do oszukiwania.

Nikogo już nie dziwią reklamy cheatów, natomiast nadal można się natknąć na oszustwa zachęcające do pobrania nowej mapy The Airship czy w ogóle Among Us 2.

Czy InnerSloth może coś z tym zrobić? Jak najbardziej. Przykładowo Supercell po prostu zgłasza filmy, na których pojawiają się tego typu treści związane z Brawl Stars. Kwestia tylko wielkości zespołu. Przypomnijmy, że nad Among Us nadal pracują 3 osoby i jeden zewnętrzny podmiot zajmujący się przede wszystkim kwestią kont.