w

Twórcy Among Us zapytali oficjalny profil Oreo, czy ciastka są też dostępne w kosmosie i…

Chyba nikt się nie spodziewał, że Among Us spyta, a Oreo faktycznie odpowie.


2020 i 2021 rok pokazuje, że duże firmy naprawdę mogą podchodzić dość luźno do swoich mediów społecznościowych. Bardzo duże znaczenie miało tu Fortnite, które wciągnęło do współpracy wielu gigantów, którzy raczej nie byli kojarzeni ze “śmieszkowania” na Twitterze.

Among Us najwyraźniej zamierza pójść między innymi drogą Epic Games. Oficjalny profil gry zapytał bowiem Oreo, czy ciastka dostępne są w kosmosie i co zabawne, dostał odpowiedź.

Czy Oreo są dostępne w kosmosie?

Jedno to zapytać, a drugie dostać odpowiedź. Osoby zarządzające profilem wiedziały, że to dla nich spora promocja i raczej nie mogą przegapić takiej okazji. Dlatego Oreo odpowiedziało, podkreślając, że znają Amonga.

“Tak, ale tylko dla crewmate’ów”

Teraz ruch po stronie Amonga. Bardzo możliwe, że ta sytuacja przełoży się na grę. InnerSloth wręcz uwielbia Easter Eggi, więc być może gdzieś w przyszłości na mapie pojawi się coś związanego z ciastkami.

Oczywiście jak zawsze pojawiły się teorie, że to zapowiedź jakiejś współpracy i oczywiście może tak być, ale jedna wiadomość jeszcze tego nie potwierdza. Może to jakiś zwiastun specjalnych skinów Oreo czy czegokolwiek, natomiast póki co to po prostu zabawna i warta uwagi wymiana zdań na Twitterze.