w

Wkrótce do Among Us trafi nowość, która pozbędzie się największego problemu, jaki ma gra

Deweloperzy pracujący nad Among Us co jakiś czas podpowiadają graczom, czego można się spodziewać po kolejnych tygodniach. Dokładnie tak jest i tym razem.


Among Us choć jest świetną grą, to cierpi na kilka znaczących problemów. InnerSloth aktywnie działa w temacie chociażby lagów i opóźnień, które występują szczególnie w Europie. Oprócz tego potwierdzono, że niedługo zostanie wprowadzona bardzo ważna funkcja, pozwalająca na “ucięcie” tematu toksyczności i cheaterów.

Osób oszukujących jest naprawdę sporo, co widać chociażby po filmach na Youtube. Co chwilę pojawiają się tam materiały z podejrzanymi linkami, które niby mają pozwalać na pobieranie cheatów.

Jak InnerSloth chce pozbyć się tego problemu?

Już zapowiedziano, że 10 grudnia deweloperzy ujawnią coś szczególnego. Z poprzednich informacji nie trudno się domyślić, że chodzi tutaj między innymi o mapę. To jednak nie wszystko.

Jak czytamy na Twitterze, obecnie priorytetem jest wprowadzenie kont. To pozwoli na dodanie funkcji zgłaszania, która jest w tym momencie niesamowicie potrzebna. Bardzo możliwe, że po wystąpieniach na Game Awards 10 grudnia, do Amonga od razu trafi aktualizacja z nową mapą i właśnie kontami.