w

Z Among Us zniknie bardzo irytujący element w postaci reklam. Twórcy ujawniają swoje najbliższe plany

Wraz z ostatnią aktualizacją, InnerSloth ujawniło także swoje plany.


Dzisiejsza aktualizacja nie jest zdecydowanie największą, jaka widziała gra. Zadbano o lekkie poprawki w balansie i poprawiono kilka bardzo ważnych błędów, które mogły realnie wpływać na przebieg rozgrywki.

Oprócz tego deweloperzy podzielili się również swoimi planami względem nadchodzących zmian. O dwóch z nich już słyszeliśmy, trzecia jest sporą nowością.

Co czeka graczy?

Jak czytamy w opisie, twórcy wezmą się porządnie za konta. Oprócz tego wprowadzone zostanie wsparcie dla kilku nowych języków. Niestety, wśród nich nie ma polskiego – być może w przyszłości ulegnie to zmianie.

InnerSloth postanowiło też wyłączyć całkowicie reklamy. Przynajmniej na razie. Głównym powodem jest tutaj ich duża szkodliwość.

  • Konta. Jednym z naszych największych priorytetów było uporządkowanie naszego systemu kont i zapewnienie zgodności z polityką prywatności. Pierwszym celem dla kont będzie jak najszybsze zintegrowanie raportów i moderacji. Chcemy, aby nasza gra była przyjaznym miejscem, a społeczność szanowała się wzajemnie, więc będzie to pierwszy krok w walce z toksycznością i hackami. Dziękujemy za to, że w międzyczasie jesteście dla siebie wspaniali! Jeśli masz jakieś problemy, możesz wysyłać raporty na adres [email protected]
  • Języki. Zlokalizowaliśmy grę tak, aby Among Us był dostępny wszędzie! Obecnie planowane jest wprowadzenie następujących języków: francuski, włoski, niemiecki, hiszpański UE i LA, holenderski, rosyjski, BR i UE portugalski, japoński, koreański, filipiński (Bisaya). Będzie więcej, ale jak powiedzieliśmy, najpierw konta!
  • Reklamy na telefon komórkowy. Wystąpiło wiele problemów z nieodpowiednimi reklamami na urządzeniach mobilnych, więc do 2021 roku zostaną one wyłączone. Cieszcie się! Potraktujcie to jako małe podziękowanie za całe wsparcie, jakie nam udzieliliście. Każdy, kto zapłacił za usunięcie reklam, niech się nie martwi. Dodamy je ponownie i upewnimy się, że dostaniecie coś dodatkowego za płatność. Przede wszystkim chcemy po prostu polepszyć wrażenia wszystkich, a nie tylko ignorować Wasze obawy.

Nie wiadomo, kiedy to wszystko zostanie zaimplementowane, natomiast można się spodziewać, że po 10 grudnia. To właśnie wtedy odbędzie się prezentacja nowości w ramach gali The Game Awards.

Póki co trzeba się uzbroić w cierpliwość. Na horyzoncie jest nowa mapa, potencjalne zmiany zadań, czy funkcje zgłaszania oszustów i zapraszania do znajomych.