w

Apex Legends daje teraz bany na sprzęt, nie tylko na konto!

Cheatujące osoby nieźle się zdziwiły, gdy otrzymały ostatniego bana. Fora od nielegalnego oprogramowania wręcz krzyczą, że ban jest nie tylko na konto.


„Zmiana IP nic nie daje, nie mogę wejść do gry nawet na nowym koncie!” – piszą cheaterzy, którzy oberwali ostatnią falą banów. Nie ma oficjalnego potwierdzenia, ale wygląda na to, że Respawn znalazło skuteczny sposób na pozbycie się części cheaterów.

Ban na sprzęt w Apex Legends

Bany nakładane na komputer to popularna forma walczenia z cheaterami. Funkcjonują chociażby w Fortnite i wiemy, że działają tam świetnie. By ponownie zagrać, trzeba wymienić praktycznie cały komputer. I mimo, że Apex jest grą darmową, to zabawa w oszukiwanie właśnie stała się bardzo kosztowna.

Jak widzicie, oszukujący próbują wszystkich sposób, a i tak nic nie mogą zrobić. Respawn ostatnio mówiło, że zasięgają pomocy u zewnętrznych firm i prawdopodobnie mamy tego efekt. Wszyscy wiemy, że cheaterzy za dobrze sobie poczynali w Apex, przez co wiele osób zwyczajnie odchodziło od gry. Teraz sytuacja powinna się znacznie poprawić.

Jakie cheaty można spotkać w Apex Legends?

Do tej pory działało praktycznie wszystko. Wallhack, aimbot, automatyczne używanie skilli. Do wyboru, do koloru. Dosłownie, bo kolor przeciwników, czy sojuszników można było dowolnie sobie ustawiać.

Oby nowy sposób banowania działał na długo, a wykrywanie cheatów działało coraz skuteczniej!

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Apex Legends