w

Cross-Play w Apex Legends. Twórcy o obecnym stanie!

Możliwość grania z innymi platformami to coś, na co gracze bardzo czekają.


Twórcy Apex Legend w przeszłości wypowiadali się bardzo pozytywnie o samej idei Cross-Play, funkcji, która umożliwiałaby grę ze znajomymi na różnych platfromach.

Czyli przykładowo, Wy gracie na Xbox, Wasz kumpel na Playstation 4. Zostajecie przydzieleni do jednego oddziału i ciśniecie.

Obecny stan Cross-Play

Jeden z developerów ujawnił, jak wygląda aktualny status tej funkcji i cóż, nie jest zbyt kolorowo. Ponownie usłyszeliśmy, że to świetna inicjatywa. Natomiast wymaga olbrzymiego wkładu pracy.

Gdyby to nie wymagało tak niewyobrażalnej pracy, to prawdopodobnie byśmy coś w tym temacie robili. To jedna z rzeczy, przy której dalej mamy mały zespoł i musimy wybierać nasze własne walki.

Co z tego wynika? Można założyć, że Cross-Play obecnie został odłożony na półkę przez zbyt mały zespół developerów. Nie wiadomo ostatecznie, czy kiedyś znajdzie się w Apex Legends i czy twórcy zdecydują się nad szersze prace nad tym.

Trochę niepokojąca wiadomość odnosząca się do wielkości zespołu. Wydawało się, że EA dostrzegło potencjał Apex Legends i dodało tam trochę pracowników.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Apex Legends