w

Gracze boją się, że Apex zmieni się w drugie Fortnite!

Gracze coraz częściej piszą o swoich obawach, związanych z produkcją Respawn.


Na ten moment Apex Legends rozwija się bardzo dobrze. Developerzy skupili się głównie na poprawie błędów i uporaniem się z solą w oku, jaką wydają się być crashe gry.

Coraz więcej przecieków i coraz więcej obaw

W internecie pojawia się mnóstwo przecieków, które wspominają o:

  • Nowych trybach gry w stylu 50 vs 50 i bardziej zwariowanych odmianach z bieganiem po ścianach i jetpackiem. Są też małe poszlaki odnośnie tytanów.
  • Nowym pojeździe o nazwie „Hoverbike”.
  • Nowych przedmiotach, lub umiejętnościach
    • Wybuchający dron
    • Rakiety z nieba
  • Tryb Survival z NPC, komentatorami

Wraz z kolejnymi informacjami (niepotwierdzonymi) rośnie zarówno zaciekawienie, jak i obawy samych graczy. Wiele osób skupiło swoją uwagę na Apex przez wzgląd na poważniejszy klimat, odejście od bajkowego stylu i dziwacznych zmian. Wraz z kolejnymi przeciekami coraz więcej wspomina się o Fortnite 2, tylko w doroślejszym wydaniu.

Propozycja pojazdu w Apex Legends. Koncept.

A nie o to chodzi społeczności Apex Legends

Nowości, jakich oczekuje się od Apex to oczywiście kwestie typu nowe legendy, nowe mechaniki etc. Gracze zaznaczają, że muszą one być przemyślane, tworzone z głową i nie wydawane w pośpiechu z wieloma błędami.

Jeżeli Respawn będzie się tego trzymało, to ma naprawdę duże szanse na stanie się równym gigantem obok Fortnite, PUBG oraz innych produkcji z innych gatunków.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Apex Legends