w

Jak oglądać Opowieści z Odludzia, które mogą zawierać zapowiedź nowej legendy w Apex Legends?

Już dzisiaj pojawią się nowe Opowieści z Odludzia, które mogą być naprawdę ważne, jeżeli chodzi o kolejny, już 8 sezon Apex Legends.


Nowy sezon rozpocznie się już na początku lutego, więc to zupełnie normalne, że Respawn zaczyna go zapowiadać. Do tej pory największym teaserem są ładunki, jakie pojawiają się podczas normalnej gry.

Tymczasem deweloperzy zaplanowali na Youtube nadchodzącą premierę nowych Opowieści z Odludzia, które mogą zawierać podpowiedzi odnośnie nowej legendy czy planowanych zmian.

Nowe Opowieści z Odludzia

Premiera została zaplanowana na godzinę 17:00 czasu polskiego. Respawn nie zapowiedziało jeszcze niczego szczególnego, więc kompletnie nie wiadomo, czego się spodziewać. Na pewno na miniaturze widać jakąś tajemniczą postać trzymającą złoty granat. Już teraz mówi się, że może to być jakiś skill nieujawnionej legendy, ale na takie wnioski jest jeszcze zbyt wcześnie.

Te konkretne opowieści będą naprawdę ważne, więc warto zjawić się na premierze. Nie wiadomo właściwie, jak Respawn planuje to rozegrać, ale następne dni będą na pewno gorące w temacie nowości i zmian.