w

Respawn modli się, żeby nie było wycieków na 4 sezon w Apex Legends. Twórcy nienawidzą zdradzania informacji

Developerzy Apex Legends wprost dają społeczności do zrozumienia, że nie chcą żadnych przecieków.


W świecie Apex Legends jest wiele przecieków, natomiast większość z nich jest ogólna, niepozwalająca na dokładnie określenie, jak będą wyglądały kolejne miesiące w grze.

O 4 sezonie póki co wiemy jedynie z informacji od Respawn. Czy to z kodu strony, czy podpowiedzi na zwiastunach. To jednak może się wkrótce zmienić.

Respawn o przeciekach

Na Reddicie pojawiło się zdjęcie, które zwiastuje pojawienie się ciekawych przecieków. Jeden z użytkowników opublikował przyczepkę z logiem Apex Legends i motywem 4 sezonu.

Podpis wpisu był dość oczywisty: „New leaked season 4 trailer”. Na samo zdjęcie odpowiedział jeden z developerów, który przyznał, że Respawn robi wszystko, by tym razem utrzymać wszystko w tajemnicy, aż do nowego, 4 sezonu.

Twórcy mają ogromną nadzieję, że nie będzie żadnych znaczących przecieków o kolejnych tygodniach. Choć zdają sobie sprawę, że w plikach jest sporo informacji, to żadna z nich nie dotyczy bezpośrednio zwiastuna kolejnego sezonu, czy zawartości, jaką zobaczymy.

„Widząc to pomyślałem nieeeeeee, nie znowu.

Oby nie było spoilerów (trzymam kciuki)”

Choć o nowej postaci, jaka właśnie została ujawniona słyszeliśmy już kilka miesięcy temu, to nadal jest ona jedną wielką zagadką. Nowy sezon startuje 4 lutego, do tego czasu twórcy pewnie dadzą jeszcze kilka mniejszych zwiastuów.