Streamer zabity przez cheatera w Apex Legends zaczął z nim wywiad!

Apex Legends

Reklama

Shroud miał ciekawą sytuację z jednym z cheaterów w Apex Legends.

Reklama


Cheaterzy to nieodłączna część Apex Legends. Zazwyczaj po prostu nas likwidują i każdy rozchodzi się w swoją stronę. Tym razem Shroud spotkał oszusta, który podjął z nim ciekawą interakcję.

Takie rzeczy nie zdarzają się codziennie, zobaczcie co się wydarzyło.

SHROUD SPOTKAŁ CHEATERAZ PODCZAS JEDNEGO ZE SWOICH STREAMÓW

Cheater, który oglądał streama

Zaczęło się standardowo. Cheater zabił Shrouda.

Reklama

Streamer doszedł do wniosku, że może to być jakaś vendetta przeciwko twórcom. Patrząc po nicku cheatera „ImaTTVCringeKid” to całkiem możliwe.

Shroud był na tyle zaskoczony całą sytuacją, że osoba oszukująca miała całkiem dobry sposób poruszania się. Krótko mówiąc mogłaby całkiem dobrze grać bez wspomagaczy.

Shroud zaczyna wywiad z cheaterem

Tutaj zaczynamy dość śmieszną sytuację. Cheater musiał oglądać stream, bo gdy Shroud zapytał go „dlaczego cheatujesz?”, ten zaczął pisać na ścianie.

Odpowiedzią było „IDK”, czyli nie wiem.

Cała sytuacja skończyła się zapytaniem o wiek. Osoba używająca programów trzecich trochę tutaj poleciała, bo swój wiek określiła na 25 lat.

Shroud nie uwierzył w to i skwitował:

Okej, czyli masz 25 lat. To wszystko, co chciałem wiedzieć. To 25 letnie dziecko. Nie ma szans, że ma 25 lat. Nie ma możliwości, by ktoś 25 letni zachowywałby się w ten sposób.

Respawn aktywnie walczy z cheaterami. Codziennie banowanych jest kilka tysięcy osób używających nielegalne oprogramowanie. Póki co efekty są jednak dość mierne.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej