w

W Apex pojawiła się kara za wychodzenie z gier! 5 minut czekania!

Respawn wczoraj wprowadziło na serwery nową aktualizację, która wprowadza między innymi karę za wychodzenie z meczów.


To najprawdopodobniej dopiero początek stosowania kar wobec osób, które nieustannie wychodzą z meczów. Podczas wczorajszej aktualizacji pojawiła się pewna nowość. Gracze, którzy 3 razy z rzędu wyjdą z rozgrywki, zostaną ukarani 5 minutowym oczekiwaniem na następny mecz.

To coś, czego w opisie aktualizacji nie wymieniono, a naprawdę jest ważną informacją. Gracze pozytywnie oceniają tę zmianę.

Czasem wychodzę, gdy trafiam na toksyczne osoby. Dobrze, że chodzi tu o 3 mecze, bo nigdy nie trafiam na „toxiców” 3 razy z rzędu.

Jak wspominaliśmy, to zapewne początek większej walki z osobami, które wychodzą z meczów.

@Aktualizacja

Respawn wycofało zmianę nad ranem, zostało to wprowadzone przedwcześnie i obecnie jest wycofane. Kara nie miała pojawić się we wczorajszej aktualizacji, ale dzięki temu wiemy, że trwają prace nad takim systemem.

Dokładniej, chodzi o sytuacje, w których gracz opuszcza mecz przedwcześnie. Co to oznacza? Że wyjście nastąpiło w momencie, kiedy sojusznik mógł nas jeszcze podnieść. Kara nie będzie obowiązywała również w sytuacjach, kiedy nasz Oddział nie jest pełny.

Więcej informacji powinno się pojawić wraz z następną aktualizacją, która prawdopodobnie wprowadzi tę mechanikę już oficjalnie. Choć twórcy podkreślają, że nie mają konkretnej daty.

DołączObserwuj
Więcej z Apex Legends