w

Wattson kolejną legendą w Apex? Wszystko, co o niej wiadomo!

Gracze dotarli do ciekawych informacji na temat prawdopodobnej nowej legendy.


Kolejną postacią, jak zostanie wprowadzona do Apex Legends będzie prawdopodobnie Wattson. Wygląd nowej legendy został ujawniony już wcześniej i choć nie jest potwierdzony, to dokładnie tak samo było z Octane.

Teraz oprócz nazwy i wyglądu, znana jest jedna z umiejętności. Chodzi o pułapkę Tesli. Graczom udało się wyciągnąć z plików jej pełny wygląd:

Sam wygląd nie mówi nam jednak zbyt wiele. Mamy jakieś większe urządzenie, które prawdopodobnie będzie można rozłożyć na ziemi i coś w rodzaju „tyczki”.

Prawdopodobnym sposobem działania będzie tworzenie czegoś w rodzaju pola. Przeciwnik otrzyma obrażenia, jeżeli w nie wejdzie.

Według społeczności ma to być jedna z umiejętności Wattson. Jest to bardzo możliwe, bo pułapka przypisana jest w plikach właśnie do tej legendy.

Druga umiejętność Wattson

Pojawiają się też informacje o kolejnej umiejętności. Zobaczcie, na jej ikonę:

Też jest to jakiegoś rodzaju urządzenie. Nie wiadomo jednak praktycznie niczego więcej.

Legenda powinna się pojawić niedługo, Respawn wie, że musi utrzymywać zainteresowanie i wprowadzać kolejne postacie. Ponoć w przygotowaniu jest kilkanaście legend. Po wyjściu kolejnej będziemy wiedzieli, w jakich odstępach będą wprowadzane do gry.

DołączObserwuj
Więcej z Apex Legends