Wattson kolejną legendą w Apex? Wszystko, co o niej wiadomo!

Apex Legends

Reklama

Gracze dotarli do ciekawych informacji na temat prawdopodobnej nowej legendy.

Reklama


Kolejną postacią, jak zostanie wprowadzona do Apex Legends będzie prawdopodobnie Wattson. Wygląd nowej legendy został ujawniony już wcześniej i choć nie jest potwierdzony, to dokładnie tak samo było z Octane.

Teraz oprócz nazwy i wyglądu, znana jest jedna z umiejętności. Chodzi o pułapkę Tesli. Graczom udało się wyciągnąć z plików jej pełny wygląd:

Reklama

Sam wygląd nie mówi nam jednak zbyt wiele. Mamy jakieś większe urządzenie, które prawdopodobnie będzie można rozłożyć na ziemi i coś w rodzaju „tyczki”.

Prawdopodobnym sposobem działania będzie tworzenie czegoś w rodzaju pola. Przeciwnik otrzyma obrażenia, jeżeli w nie wejdzie.

Według społeczności ma to być jedna z umiejętności Wattson. Jest to bardzo możliwe, bo pułapka przypisana jest w plikach właśnie do tej legendy.

Druga umiejętność Wattson

Pojawiają się też informacje o kolejnej umiejętności. Zobaczcie, na jej ikonę:

Też jest to jakiegoś rodzaju urządzenie. Nie wiadomo jednak praktycznie niczego więcej.

Legenda powinna się pojawić niedługo, Respawn wie, że musi utrzymywać zainteresowanie i wprowadzać kolejne postacie. Ponoć w przygotowaniu jest kilkanaście legend. Po wyjściu kolejnej będziemy wiedzieli, w jakich odstępach będą wprowadzane do gry.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej