Wyzwania pojawią się w Apex Legends z czasem!

Apex Legends

Reklama

Okazuje się, że twórcy pomyśleli także o wyzwaniach. Te jednak mają się pokazać później.

Reklama


Respawn w pierwszym sezonie postawiło sprawę jasno. Studio stawia na czystą rozgrywkę, która przy okazji pozwala na odblokowanie przedmiotów za sprawą przepustki sezonowej. Developerzy zaznaczają, że o ile mają ciekawe pomysły do wprowadzenia, o tyle pierwszy sezon jest nastawiony na granie i naukę.

Zauważycie, że nie zostało to zbudowane w oparciu o rozbudowany system wyzwań, który wymaga wykonanie wyzwań typu likwidacja przeciwnika za pomocą headshota z Wingmana przed wylądowaniem.

Twórcy ewidentnie trochę się naśmiewają z gier, które wymuszają na swojej społeczności wykonywanie wyzwań, które niekiedy są niemożliwe. To jednak nie oznacza, że wyzwania nigdy nie pojawią się w Apex Legends.

Reklama

Mamy wiele fajnych pomysłów i przestrzeni na wprowadzenie wyzwań i zadań dla przyszłych przepustek sezonowych.

Jednak, jak wspomnieliśmy na początku. Obecnie najważniejsze są dwie rzeczy:

Pierwsza, ta pierwotna wersja skupia się na pozwoleniu społeczności grać i uczyć się Apex Legends.

To rodzi wiele pytań i obaw. Głównie takich, że wiele osób już pisze o wypaleniu się, a nowa przepustka sezonowa wydaje się, że przyciągnie ich tylko na chwilę. Trudno powiedzieć, czy Battle Pass spełni swoje zadanie, a gracze rzeczywiście oczekują tylko przyjemności z gry, bez żadnego nagradzanego wyzwania.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej