w

Zwiastun wydarzenia Holo-Day Bash w Apex Legends. Co nowego trafi do gry?

Zwiastun oraz zawartość nadchodzącego do Apex Legends wydarzenia.


Graczy Apex Legends w najbliższym czasie czeka sporo nowości. Już teraz mogą trafić w sklepie na specjalne wyprzedaże, a od 1 grudnia będą mogli brać udział w świątecznym wydarzeniu.

Wiąże się ono z powrotem wybranego przez społeczność trybu gry oraz z nagrodami, które będzie mógł odblokować każdy, kto będzie grał w trakcie Holo-Day Bash.

Czego może spodziewać się społeczność?

Na oficjalnym kanale Youtube pojawił się też film, w którym można rzucić okiem na nadchodzącą zawartość.

Video

Co twórcy przygotowali dla graczy?

Miesiąc wyprzedaży

Od 24 listopada do 4 stycznia w sklepie co tydzień będą pojawiały się nowe zestawy w atrakcyjnych cenach. Wśród nich będzie można znaleźć zupełnie nowe legendarne skórki dla Loby, Revenanta i Spitfire.

Video

Video

Mapa nagród nadchodzącego wydarzenia

Od 1 grudnia do 4 stycznia gracze będą mogli odblokowywać nagrody, wśród których znaleźć można między innymi skórkę do najnowszej na arenie legendy czy unikatową zawieszkę do broni.

Ograniczony czasowo tryb – Zimowy Ekspres

Do gry na określony czas powróci znany graczom tryb Zimowego Ekspresu, który został nieco zmodyfikowany.

Dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji się nim przejechać – Zimowy Ekspres to tryb oparty na kilku rundach, w których trzy oddziały walczą ze sobą o kontrolę nad przemierzającym Skraj Świata pociągiem. W tym roku, kiedy wasz oddział odrodzi się po zakończeniu rundy, pojawicie się na swoim własnym statku zaopatrzeniowym, który podąża za pociągiem. Z takiej pozycji możecie obserwować pole bitwy i zeskoczyć prosto na wroga, kiedy pociąg dotrze do stacji, odblokowując cel. Oddział, który zwyciężył w rundzie poprzedniej, odrodzi się na pokładzie pociągu.

Na trasie pociągu pojawiła się także nowa stacja: Wykolejnica to miejsce katastrofalnego wypadku, do którego doszło, gdy ciężko obładowany pociąg wjechał w zakręt ze zbyt dużą prędkością. Nowa stacja daje wiele możliwości na zachodzenie wroga z wielu stron oraz pozwala wykorzystać przejście pod mostem, na którym zatrzymuje się pociąg. Dzięki temu możecie szybko znaleźć się po drugiej stronie atakowanego celu.

Zmiany te powinny znacznie skrócić, porównaniu z poprzednim rokiem, czas odrodzenia graczy pomiędzy rundami. Teraz możecie odradzać się wcześniej na statkach. A w połowie najdłuższego odcinka trasy pojawiła się nowa stacja – Wykolejnica. Uważamy, że dzięki tym zmianom nasz tryb stanie się jeszcze lepszy.

Od ostatniego kursu Zimowego Ekspresu do Igrzysk Apex dołączyły nowe legendy: Loba, Revenant, Rampart i Horizon. Wspomniane legendy mogą zatrząść tym trybem na zupełnie nowe, ciekawe sposoby, a my już czekamy na wasze nowe strategie obrony i przełamania linii wroga. Odświeżyliśmy także i zbalansowaliśmy wyposażenie trybu, które zostało wzbogacone o nową broń oraz fioletowy pancerz, dając początek bardziej wymagającym spotkaniom, aby pokazać, na co naprawdę stać wasze legendy.

DołączObserwuj
Więcej z Apex Legends