w

4 sezon w Brawl Stars z nowym Zadymiarzem. Wszystko, co trzeba wiedzieć o Lou i zmianach

Nowym Zadymiarzem, który wchodzi oficjalnie do Brawl Stars jest Lou.


Zgodnie z naszymi informacjami, do Gale i Mr.P dołącza kolejna postać o nazwie Lou. Dysponuje ona bardzo ciekawą mechaniką, która jest w stanie zamrażać przeciwników.

Lou można odblokować w nowym Brawl Passie na poziomie 30. Czy warto?

Lou i inne nowości w Brawl Stars

Lou strzela swoimi rożkami. Za każdym razem, gdy trafi przeciwnika, nakłada na niego znak. Gdy zbierze się wystarczająco dużo znaków, Lou zamraża przeciwnika na kilka sekund. Jest to ciekawa mechanika, znana z wielu różnych gier.

Pragnę przedstawić zadymiarza chromatycznego Lou. Lou to najnowszy zadymiarz. Jest trzecim członkiem trio Gale’a i Pana P. To wesoła maszyna do lodów. Jego główny atak polega na rzucaniu lodowymi rożkami. Gdy trafi wroga, ten zostaje oznaczony rożkiem. Jeśli wróg otrzyma określoną liczbę symboli rożka, zostanie zamrożony na kilka sekund. Superatak Lou pokrywa obszar zamrożonym syropem, niezwykle śliskim dla wrogich zadymiarzy.

Chromatycznych zadymiarzy spotkały dwie ważne zmiany. Teraz możesz ich znaleźć w skrzynkach, gdy osiągniesz klasę 30 karnetu. Kiedy takiego znajdziesz, szansa na jego wypadnięcie zmieni się jak w przypadku innych zadymiarzy. Nie zapomnij odebrać swoich nagród z sezonu 1 przed rozpoczęciem sezonu 4. W przeciwnym razie odbierzemy je dla ciebie automatycznie. Jeśli chodzi o przebrania, czeka na nas boy hotelowy Mike, który będzie pomagał Panu P. w hotelu.

Mamy też ekskluzywne przebranie dla Lou: Króla Lou. Wracają najsłodsze przebrania w historii dzięki współpracy z Line Friends. Sally Nani, Czekoladowa Piper i Króliczkowa Maks. Złote i srebrne przebrania są teraz bardziej… krzykliwe.

Nie zapomnij o rywalu Colcie i innych ofertach finału światowego, które przybliżą nas do celu, puli nagród o wartości 1 miliona dolarów. Każdy, kto skorzysta z ofert, otrzyma ekskluzywną odznakę. Osiem drużyn zmierzy się ze sobą, by zostać mistrzem świata w Brawl Stars. Link znajdziesz w opisie. Nie chcesz tego przegapić. Bądź z nami 21 i 22 listopada.

A teraz porozmawiajmy o Edytorze map. Nadal jest w wersji beta, ale nadchodzi wiele nowych rzeczy. Teraz możesz wysłać swoje mapy, aby pokazać je światu. Gdy zatwierdzą je twoi znajomi, trafią one do publicznej puli map i każdy będzie mógł na nich zagrać. Następnie będzie można zagłosować za lub przeciw. Najlepsza mapa dnia będzie dostępna przez 24 godziny. Każdy zdąży zagrać. Tak jest. W tej aktualizacji w Edytorze map dodajemy dwa nowe miejsca. Pierwsze to miejsce testowe, które pozwala wypróbować i ocenić mapy wysłane przez graczy z całego świata. W drugim umieścimy mapę z najlepszymi ocenami danego dnia. Możesz na niej grać o trofea. Wysłuchaliśmy wszystkich sugestii dotyczących Edytora map i robimy wszystko, by jak najszybciej je wdrożyć. W tej aktualizacji dodamy Nagrody i Napady, a do tego udostępnimy wyskocznie i teleportery.