w

6 najgorszych postaci w Brawl Stars, którymi nie warto obecnie grać

Popularny youtuber “SpenLC – Brawl Stars” stworzył listę sześciu postaci z Brawl Stars, które jego zdaniem nie nadają się obecnie do gry.


W Brawl Stars jest sporo postaci na tyle różnych, że każdy powinien znaleźć wśród nich coś dla siebie. Niektórzy Brawlerzy są lepsi, inni nieco odstają. “SpenLC – Brawl Stars” stworzył listę sześciu postaci, które jego zdaniem z różnych powodów nie nadają się w tym momencie do grania.

Warto wspomnieć, że w sieci jest mnóstwo różnych tier-list i każda z nich nieco się różni. Trzon większości jest jednak taki sam.

Których postaci unikać w tym momencie?

Według wspominanego, zagranicznego youtubera, obecnie warto unikać:

  • Colta
  • El Primo
  • Crowa
  • Leona
  • Jessie
  • Amber

Z tego wszystkiego najwięcej narzekania jest oczywiście na Amber. Postać potrzebuje kolejnych buffów i zapewne je dostanie. Skąd ta lista się wzięła i czy warto na niej bazować? O El Primo, Amber, czy Colcie często wspomina się, jako o najgorszych postaciach na przestrzeni ostatnich lat.

Mają nadawać się tylko do konkretnych met, tylko do niektórych map. Nie są zwyczajnie uniwersalni i to chyba najbardziej wpływa na taką, a nie inną ich ocenę. Czy jeżeli postać, którą mainujecie znalazła się tutaj, to nie warto nią grać?

NAJPOPULARNIEJSZE POSTACIE NA KONKRETNYCH TRYBACH

Zdecydowanie nie. Każdy Zadymiarz ma swoje ukryte moce i możliwości, które znają tylko mainy i ogólnie osoby z dużym doświadczeniem. Warto jednak przemyśleć, czy może nie zacząć grać czymś, co w tym momencie cieszy się największą popularnością.