w

Brawl Stars właśnie pobiło swój własny rekord, w czym pomogli także Polacy

Supercell poinformował o pobiciu swojego rekordu, jeżeli chodzi o popularność Brawl Talków.


Ostatnio w Brawl Stars działo się stosunkowo niewiele. Dlatego też wiele osób czekało z utęsknieniem na ogłoszenie nowego Brawl Passa, zadymiarza i trybów gry, które powrócą do BS.

To wszystko przełożyło się na fakt, że udało się pobić rekord popularności pojedynczego Brawl Talka. Jak dowiadujemy się od deweloperów, w 24 godziny Brawl Talk został obejrzany ponad 9 milionów razy.

Brawl Stars pobija swój rekord

Jak poinformował Frank, na premierę czekało ponad 360 tysięcy osób. W 24 godziny udało się finalnie przebić barierę 9 milionów odsłon, do czego przyłożyło się wiele krajów. Deweloperzy wśród nich wymieniają także Polskę wskazując, że BS pojawił się w karcie na czasie.

Na pewno jest to ogromne osiągnięcie i daje spore nadzieje na to, że Brawl Stars powróci do swojej normalnej, bardzo dobrej formy. Okres letni zawsze był jednym z najgorszych, jeżeli chodzi o nowości. Wiadomo, to wtedy pracownicy wykorzystują swoje urlopy i trzeba dostosować to do wypuszczanej zawartości.

Końcówka roku bardzo często jest najlepsza i owocuje w najlepsze dodatki. Głównie dlatego, że w okresie jesiennym wiele osób przebywa jednak w domu i niezbyt chętnie wychodzi.