w

Brawl Stars właśnie straciło dużą część graczy. Supercell komentuje brak wsparcia emulatorów

Wiele osób w ostatnich dniach zgłaszało, że nie mogą dłużej grać na różnego rodzaju emulatorach. Supercell wprost mówi, że nie wspiera takiego sposobu gry.


W ostatniej wersji Brawl Stars coś się zmieniło, jeżeli chodzi o emulatory pokroju BlueStacks. Wiele osób nie może grać, ponieważ aplikacja BS po prostu się nie uruchamia. Taki stan rzeczy utrzymuje się od kilku dni.

Gracze zgłaszali to już od kilkudziesięciu godzin, finalnie Supercell postanowił odpowiedzieć, rozwiewając wszelkie wątpliwości.

Brak wsparcia nie jest przypadkowy

Frank na swoim Twitterze wprost napisał, że choć osobiście jest mu przykro, iż emulatory przestały działać, to Supercell nigdy nie wspierał w oficjalny sposób programów trzecich.

Jak czytamy, poczyniono zmiany, które mogły wpłynąć na działanie Brawl Stars na emulatorach, natomiast Supercell nie zamierza zmieniać swojej polityki.

Trudno powiedzieć, o jakiej grupie osób mówimy, ale wiadomo, że część youtuberów nigdy nie grała na urządzeniach mobilnych, a do swoich openingów wykorzystywali głównie emulatory. Teraz niestety będą mieli utrudnione zadanie.