w

Brawl Stars za chwilę pójdzie w odstawkę? Supercell zatrudnia do swojego nowego projektu

Wygląda na to, że Supercell rozpoczyna prace nad swoją nową produkcją.


Brawl Stars ostatnio nie ma najlepszego okresu. Kolejne aktualizacje i postacie wydają się graczom być bez pomysłu i zaangażowania. Wiele osób uważa, że Supercell za bardzo skupił się na zarabianiu, efektem czego jest zmniejszona grywalność.

Lekiem na te problemy może być kolejna gra Supercella. BS ma już trzy lata i według harmonogramu dotychczasowych premier, niedługo faktycznie może pojawić się coś nowego.

Supercell pracuje nad nowym projektem

Trwające prace zdradzają oferty pracy, jakie pojawiły się na specjalnej stronie studia.

Z opisów ofert nie dowiadujemy się zbyt wiele, natomiast pojawiają się tam dwie ciekawe informacje. Pierwsza z nich jest taka, że nowy projekt będzie prowadzony dokładnie tak, jak BS. Czyli częste aktualizacje wprowadzające kolejne nowości.

Oprócz tego potwierdza się, że zadania nowej osoby będą dotyczyć “jednego z nowych projektów”, czyli czegoś, co faktycznie nie zostało jeszcze ogłoszone.

Póki co nie wiadomo, kiedy można się spodziewać pierwszych efektów prac i kiedy Supercell w ogóle coś zapowie. Trzeba pamiętać, że obecna sytuacja na świecie jest naprawdę trudna, także dla osób, które tworzą gry.