w

Byron i Edgar nowymi postaciami w Brawl Stars. 13 darmowych przedmiotów i wszystkie nowości

Zgodnie z porannymi zapowiedziami, właśnie poznaliśmy wszystkie nowości, jakie nadejdą do Brawl Stars w kolejnych tygodniach.


Supercell dotrzymał słowa i rzeczywiście zaprezentowano dwóch Zadymiarzy. Są to Byron i Edgar. Co jednak ciekawe, Edgar będzie zupełnie za darmo, ma to być podarunek od deweloperów.

To nikczemny sprzedawca i Zadymiarz wsparcia. Będzie trzecim członkiem trio wraz z Piper i Barleyem. Sprzeda wam wszystko, czego potrzebujecie, aby wzmocnić się lub zniszczyć wrogów. Byron gra nieco inaczej niż poprzedni Zadymiarze wsparcia. Jego ataki albo zadają wrogom obrażenia w czasie, albo leczą stopniowo sojuszników. Dzięki temu ten Zadymiarz przydaje się w każdej sytuacji. Jako superatak Byron rzuca na ziemię fiolkę, która rani lub leczy Zadymiarza, zależnie od tego, czy jest wrogiem, czy sojusznikiem. Byron to mityczny Zadymiarz. Będzie dostępny dzień po aktualizacji.

Edgar to nerwowy nastolatek, który pracuje z Colette w sklepie z gadżetami. Chce być cool i tajemniczy, ale niezbyt mu to wychodzi. Jest szybkim Zadymiarzem stosującym ataki wręcz szalikiem, ale ma niewiele punktów zdrowia. Dlatego leczy się przy ataku. Podobnie jak u Darryla, jego superatak sam się ładuje i pozwala skakać przez przeszkody, aby zbliżyć się do ofiary. Możecie poczekać na dogodną chwilę i skoczyć na wroga. Edgar będzie darmowy podczas Świąt z Brawl Stars, więc warto zgarnąć go w chwili premiery. Później będzie dostępny w skrzynkach.

Co nowego w Brawl Stars?

Standardowo zaprezentowano nowe skórki i co ciekawe, jedna z nich to rzeczywiście dziadek do orzechów Gale, który był niesamowicie popularnym konceptem w konkursie Supercella.

Ta aktualizacja zawiera: Ticka w stroju bałwana, Franka na świątecznej imprezie i przebranie społeczności: Gale z Dziadka do orzechów (Supercell Make). Pojawią się też nowe srebrne i złote przebrania dla Darryla, Kruka, Jessie, Tary i Ticka.

Na styczeń przygotowaliśmy pierwsze wyzwanie starcia w trybie duo. Zwycięzcy otrzymają Wojowniczego Bo przed innymi graczami. Dla graczy, którzy nie wygrają Wojowniczego Bo w wyzwaniu, będzie on dostępny tydzień później w sklepie.

Wprowadzamy do trybu Nagroda niebieską gwiazdę, która zapobiega remisom. Niebieska gwiazda zastępuje zwykłą gwiazdę na środku mapy. Drużyna, która ją zgarnie, wygrywa w razie remisu. Efekt utrzymuje się, gdy macie gwiazdę. – Ale uwaga: jeśli zostaniecie pokonani z gwiazdą, zgarnie ją drużyna przeciwna. Wprowadziliśmy też małą poprawkę w Zbiorach klejnotów. Teraz kończą się około 30 sekund po pojawieniu się ostatnich klejnotów. Oblężenie toczy się teraz w otoczeniu Złomowisko Pam.

Rabunek prezentów powraca! – Sezony pucharów trwają teraz 4 tygodnie, a odstępy między nimi są krótsze. – Uff! Sporo zmian. Zaraz! Mamy prezenty! Dziś zaczynają się Święta z Brawl Stars, w ramach których będziemy rozdawać prezenty aż do 24 grudnia. Codziennie nowy prezent w sklepie.