w

Czym jest “Brawl Fest”, nowe wydarzenie w Brawl Stars, o którym napisano tylko w Niemczech?

Brawl Fest to coś, co ma bliski związek z Halloween. Co jednak ciekawe, jedynie w Niemczech o nim wiadomo.


Zazwyczaj wszystkie konta Supercella na Twitterze informują o tym samym, tylko w innych językach. Chyba, że chodzi o jakieś regionalne rozgrywki, czy inicjatywy społecznościowe. Dlatego wszystkim dziwny wydał się fakt, że o Brawl Fest wiadomo tylko w Niemczech.

Oficjalne konto Twitter opublikował tam 27 września wpis odnośnie tego, że dzisiaj, 2 października startuje nowy event. Mało kto jednak o tym słyszał.

Czym jest Brawl Fest?

Jak czytamy w komunikacie, jest to wydarzenie społecznościowe, w którym będzie można wygrać “wspaniałe nagrody”, czy zagrać ze swoimi ulubionymi youtuberami. Do samego ogłoszenia dołączona jest również grafika z Frankiem.

Wydaje się, że jest to event przeznaczony tylko i wyłącznie dla Niemców. Reszta świata nie otrzymała o tym żadnych, nawet najmniejszych informacji. A to dość dziwne, bo grafika wprost nawiązuje do parku rozrywki, który przecież jest ostatnio jednym z głównych motywów Brawl Stars oraz Halloween, które niedługo powinno się rozpocząć.

Być może inne konta czekają na wielkie ogłoszenie Brawl Fest, które rozpocznie się jeszcze dzisiaj? Tego kompletnie nie wiadomo, a wszystkie informacje na ten temat są jedynie plotkami. Na pewno youtuberzy są zaangażowani w akcję z grą planszową, ale to wszystko, co udało się ustalić.