w

Dlaczego gracze Brawl Stars kupowali postać i skórkę za około 1000 złotych? Zabawny błąd Supercella

Supercell w swojej historii miał kilka różnych wpadek. Niektóre z nich dotyczyły niewłaściwych cen przedmiotów.


Brawl Stars ma już kilka ładnych lat i przez ten okres w grze wydarzyło się wiele różnych, czasem dziwnych sytuacji. Gracze kilkukrotnie mogli przykładowo zakupić postać i skórkę do niej za blisko 1000 złotych.

Co ciekawe, błąd ten był na tyle wyjątkowy, że w historii Brawl Stars wracał kilkukrotnie. Mało jednak kto korzystał z tak dobrych ofert, jak te poniżej.

Zadymiarz i skórka za 1000 złotych

Błąd ten występował bardzo często zaraz po wyjściu nowych Brawlerów. Dało się wtedy kupić ich za 3989 gemów. W bonusie otrzymywało się również skórkę.

Żal nie skorzystać. Szczególnie, że nie tylko Crow miał taką wpadkę. Supercell dokładnie taką samą cenę ustawił w przypadku Spike’a.

W obu tych przypadkach i wszystkich innych, związanych z liczbą 3989 pieniądze były zwracane, choć mało kto decydował się na zakup. W końcu 2000 gemów kosztuje blisko 500 złotych. Jeżeli chcielibyśmy kupić takiego Spike’a, byłby to wydatek rzędu 1000 złotych.

Warto wspomnieć, że prawidłowa oferta to 549 gemów, przeceniona z 780 gemów. Różnica dość spora. Dzisiaj takie błędy się już nie zdarzają, kiedyś powodowały spore zamieszanie.