w

Dlaczego gracze Brawl Stars są przekonani, że następne postacie będą walczyć wodą i ogniem?

W społeczności Brawl Stars powstała ciekawa teoria, bazująca przede wszystkim na pewnym sekrecie, który udało się odnaleźć na jednej z map.


Już od jakiegoś czasu mówi się o tym, że następny Zadymiarz będzie w klimatach ognia. Przypomnijmy, że jego nazwa kodowa to ponoć “Firedude”. Oczywiście nazwa kodowa to nie ostateczna nazwa i nie należy tak tego traktować.

Faktem jest jednak, że Supercell odpowiada na pytania związane także z wodą, a dodatkowe “sekrety” na mapie pozwalają sądzić, że w przyszłości do Brawl Stars może zawitać coś w klimatach walki ognia z wodą.

Ogień i woda w Brawl Stars

Najważniejszą podpowiedzią w tej układance są te oto dwa elementy na mapie:

Normalny człowiek w ogóle by na to nie zwrócił uwagi, ale mówimy tutaj o Supercellu, który uwielbia tego typu zagadki. Okazuje się, że te symbole mają swoje bardzo konkretne tłumaczenia.

Jeden ze znaków odwołuje się do wody, drugi do ognia. I choć nie powinno to być traktowane jako żadne potwierdzenie, to jednak nie bez przyczyny Supercell umieścił symbole na mapie.

Przypomnijmy też, że deweloperzy jakiś czas temu odpowiadali na pytania graczy odnośnie postaci posługującej się wodą i przyznali wówczas, że choć byłoby to wyzwanie, to na pewno bardzo ciekawe.