w

Gracze Brawl Stars nie dostaną darmowego podarunku. Supercell odwołał swoje plany z tym wyzwaniem

Gracze Brawl Stars mieli otrzymać od Supercella specjalne wyzwanie z pewnym podarunkiem. Okazuje się, że te plany są już nieaktualne.


Najpierw w przeciekach, a później bezpośrednio w opisie aktualizacji Supercell informował o nadchodzącym wyzwaniu. Wszystko to w związku z rocznicą wydania Brawl Stars w Chinach.

Co prawda oficjalnie nie pojawiła się informacja o tym, co będzie do zdobycia, natomiast z przecieków wiemy, że miała to być megaskrzynka.

To zostało odwołane

Gracze zadawali coraz więcej pytań odnośnie tego, kiedy można się spodziewać tego wydarzenia. Wątpliwości rozwiał Dani pisząc, że samo wspomnienie o tym było dość niefortunne. Jak czytamy, tego wyzwania prawdopodobnie nie będzie.

To jednak nie oznacza, że Supercell kompletnie niczego nie przygotował. Dani pisze, że może się pojawić coś innego.

Kiedy, co i jak? Do tej pory wiedzieliśmy o wyzwaniu, praktycznie wszystko było gotowe. W okolicach 9 czerwca gracze mieli otrzymać możliwość zdobycia megaskrzynki za rozegranie kilkunastu meczów.

Teraz z tego wszystkiego została tylko informacja o dacie – Nadal obowiązują okolice 9 czerwca 2021. Kompletnie nie wiadomo, dlaczego Supercell zmienił zdanie.