w

Jak może wyglądać nowy interfejs rozpoczęcia startu w Brawl Stars? Koncept spotkał się z miłym przyjęciem

Wiemy, że Supercell po dokończeniu wszystkich remodeli Zadymiarzy miał się zabrać za interfejs. Czy to właśnie ten moment?


Brawl Stars co jakiś czas przechodzi lekkie, lub większe odświeżenie niektórych elementów. Gracze już od dłuższego czasu proponują, by Supercell wziął się za interfejs dostępny w trakcie meczu.

I choć nie ma o tym żadnych oficjalnych informacji od deweloperów, to gracze już obmyślają swoje własne wersje tego, jak mógłby wyglądać choćby początek rozgrywki.

Zmieniony interfejs w Brawl Stars

Jeden z użytkowników Reddita o nicku “Chief_Pekka” stworzył dwie propozycje tego, jak może wyglądać przedstawienie naszych sojuszników i przeciwników.

Pierwszy koncept to pokazanie Star Powerów. Społeczność komentowała, że to raczej należałoby ukryć ze względu na dodatkowy element zaskoczenia. W związku z tym powstała także druga propozycja.

W tym wypadku mamy już tylko same pucharki. Wygląda to naprawdę schludnie i od razu wiadomo, z kim mamy do czynienia. Trudno powiedzieć, czy coś takiego może zostać wprowadzone do Brawl Stars. Na pewno propozycja ta trafi do Supercella. Pytanie, czy twórcy będą chcieli coś z nią zrobić.