w

Nie jeden, a dwóch nowych Zadymiarzy pojawi się w Brawl Stars? Data Brawl Talka

Koniec domysłów i teorii. Na oficjalnym kanale Brawl Stars pojawiła się zapowiedź nadchodzącego Brawl Talka.


Wiele spekulowało się odnośnie kolejnego Brawl Talka. Supercell zapowiadał coś “super” i faktycznie, z zapowiedzi wiadomo tyle, że jutro możemy poznać nie jednego, a dwóch nowych Zadymiarzy.

Brawl Talk ma już konkretną datę. Film z nowościami został zaplanowany na godzinę 15:00 czasu polskiego jutro, czyli 3 kwietnia 2021. Dokładnie tak, jak pisaliśmy kilkadziesiąt godzin temu. Czego się spodziewać?

Nowy Brawl Talk

No nowym Brawl Talku wiemy dwie rzeczy. Przede wszystkim to, że będzie on stosunkowo długi. Dzięki przeciekom wiemy, że czas trwania filmu to dokładnie 4 minuty i 15 sekund. Wszystkie pozostałe wskazówki to tak naprawdę miniatura filmu oraz grafika udostępniona na Twitterze.

Wiadomo z nich tyle, że postać będzie miała sporo wspólnego z Dzikim Zachodem, prawdopodobnie jednak nie Supercell nie ujawni jednej, a dwie postacie. Być może jest to jakiegoś rodzaju pojedynek?

Umiejętności i wszystkie inne szczegóły Zadymiarzy pozostają oczywiście nieznane. Teoretycznie w sieci są jakieś spekulacje, ale zostało już tak mało czasu, że szkoda w ogóle o nich myśleć. Wszystkiego dowiemy się już 3 kwietnia o godzinie 15:00 (zawsze premiera ma kilka minut opóźnienia, więc chwilę po 15).