w

Polski youtuber Brawl Stars wycenia swoje konto na 144 tysiące złotych i ogłasza odejście

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych youtuberów Brawl Stars podzielił się informacją o tym, na ile wycenia swoje konto. Definitywnie potwierdził też swoje ostateczne odejście.


Niedawno Dżejdżejka dzieliła się ze wszystkimi informacją o tym, ile wydała na Brawl Stars. Teraz przyszła pora na VCR’a, jednego z najpopularniejszych youtuberów, który kilka dni temu podsumował swoje konto i ogłosił ostateczne odejście od Brawl Stars.

Wiele osób na pewno zaskoczył fakt, że VCR swoje konto wycenia na ponad 144 tysiące złotych. To ogromna suma, na którą składa się także poświęcony czas.

Ile warte jest konto VCR’a?

Youtuber nie chciał już nagrywać podsumowania na Youtube, a przynajmniej tak czytamy w informacji na Twitterze. Na jego kanał lądują póki co filmy tylko i wyłącznie z Pokemon GO. Warto zauważyć, że mają one więcej wyświetleń, niż ostatnie materiały z Brawl Stars.

W sumie konto VCR wycenia na 144050 złotych. To naprawdę ogromna kwota, której raczej nikt nie odważyłby się zapłacić. Druga wiadomość youtubera dotyczy końca kariery z grami Supercella. Nie ma już mowy o żadnym powrocie, również na streamach.

Co będzie dalej, tego nie wiadomo. VCR skupia się póki co na produkcji Niantic i wydaje się, że sprawia mu to dużą radość. Pokemon GO nadal jest bardzo popularne i przede wszystkim aktywne, jeżeli chodzi o aktualizacje.