w

Popularny polski Youtuber Brawl Stars stracił swój kanał. Ukradziono mu ponad 100 tysięcy subskrypcji

Jeden z popularnych Youtuberów zajmujących się Brawl Stars stracił swój kanał.


Kradzieże kanałów na Youtube nie są niczym nowym. Zazwyczaj odpowiadają za to osoby z Turcji, które potem sprzedają takie kanały za kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Dokładnie to przydarzyło się popularnemu twórcy, który nagrywał materiały z Brawl Stars. W tym momencie po wpisaniu jego nicku pokazuje się kanał, ale z zupełnie inną nazwą i brakiem jakichkolwiek filmów.

Ukradziony kanał Brawl Stars

W tym momencie po wpisaniu nazwy “Dexsi” pojawia się kanał o nazwie “Cardano News”. Nadal ma 100 tysięcy subskrypcji i ikonkę czegoś, co prawdopodobnie jest klasycznym placeholderem.

Po samej nazwie i oprawie graficznej można się domyślać, że ma to związek z walutami. Prawdopodobnie wkrótce pojawią się tutaj livestreamy z giveaway’ami, czy promocją szemranych stron.

Jak mogło do tego dojść? Ostatnio bardzo dużo kanałów zostało przejętych za sprawą kliknięcia przez influencera podejrzanego linka na mailu. Czy tak było w tym przypadku? Tego zupełnie nie wiadomo. Kanał w tym momencie już tylko traci swoich widzów, usunięte filmy to w sumie 13 milionów wyświetleń.

Dexsi na pewno będzie chciał odzyskać kanał. To jednak może zająć trochę czasu. Podobną sytuację miał ostatnio Dakann i jemu faktycznie udało się uratować sytuację.