w

Praktycznie pewne, że nowy Brawl Talk do Brawl Stars pojawi się w najbliższy weekend

Wygląda na to, że nowy Brawl Talk jest już naprawdę blisko.


Gracze nie będą musieli długo czekać na kolejne nowości. Według nieoficjalnych informacji, nowa aktualizacja jest już na serwerach testowych. Oznacza to tyle, że za kilkadziesiąt godzin Supercell powinien zaplanować premierę Brawl Talka na swoim kanale Youtube.

Choć jest to informacja niepotwierdzona, to w przeszłości właśnie tak się działo. Gracze i osoby zajmujące się modowaniem i przeszukiwaniem plików są pewne, że nowy Brawl Talk jest za rogiem.

Brawl Talk w weekend?

Supercell działa dokładnie tak, jak inni deweloperzy. Najpierw testuje aktualizację i błędy, a następnie wprowadza ją na główne serwery. Dzięki temu można przewidzieć datę Brawl Talka. Informacja ta sprawdzi się, jeżeli twórcy BS’a nie znajdą żadnych problemów.

Na co czeka obecnie społeczność? Między innymi na główny motyw kolejnego sezonu. Ten według niepotwierdzonych przecieków, plotek i małych sugestii Supercella może dotyczyć bezpośrednio kosmosu. Oprócz tego oczywiście największe emocje wywołuje kolejny zadymiarz.

Tym może być Colonel Ruff, postać, którą stworzono do Project Laser i o której przypominano w 2020 roku za sprawą minigry.