w

Sekret Brawl Stars odkryty. Wszystko, co wiadomo o nadchodzącym “Race to Gem Mountain”

W nocy sporo się działo, jeżeli chodzi o Brawl Stars.


Supercell raz jeszcze zaskoczył wszystkich graczy, organizując specjalną akcję z influencerami. Ci na swoim mediach społecznościowych publikowali różne elementy z hashtagiem “GemMountain”.

Nikt nie wiedział, o co dokładnie chodzi, ale po chwili stało się jasne, że akcja to po prostu puzzle rozsypane po różnych profilach. Co wyszło z ich połączenia?

Race to Gem Mountain w Brawl Stars

Po złączeniu całości, otrzymujemy coś w rodzaju trasy z napisem “Race to Gem Mountain​”. Co to dokładnie jest? Tego jeszcze nie wiadomo. Prawdopodobnie chodzi tutaj o nowy tryb gry, ewentualnie nadchodzącą mini-grę. Wątpliwe, by Supercell w ten sposób zapowiadał zupełnie nową produkcję.

Póki co nie ma żadnej daty, ani zapowiedzi. Przypomnijmy jednak, że od jakiegoś czasu na streamie WKBRL pojawia się konkretna data, o której wspominaliśmy wczoraj. To powtarzane 10/10/20, które może sugerować, że wyścig do góry zobaczymy już 10 października 2020 roku.

To jednak tylko teoria, która nie musi się wcale sprawdzić. Sam wyścig prawdopodobne będzie trybem gry, w którym trzeba będzie wyprzedzić wszystkich innych w dotarciu na sam szczyt. Przypomina to trochę grę planszową, więc może Supercell stworzył jakąś osobną gierkę do zabawy ze znajomymi?