w

Supercell daje graczom Brawl Stars potencjalną wskazówkę odnośnie następnej postaci

Do Brawl Stars niedawno wprowadzono nową postać, a już powoli pojawiają się informacje o kolejnym Zadymiarzu.


Supercell, podobnie jak większość deweloperów gier, nie miał w ostatnich miesiącach łatwo. Sytuacja panująca na świecie bardzo utrudniła działanie, efektem czego był widoczny spadek zainteresowania społeczności.

Teraz wszystko zdaje się wracać do normy, bowiem już po kilkunastu dniach twórcy odpowiadają na pytania odnośnie następnego Zadymiarza lub Zadymiary.

Podpowiedź odnośnie nowej postaci

Osoby pracujące w Supercellu często odpowiadają graczom na różnego rodzaju pytania. Zazwyczaj dzieje się to na Twitterze. Dani, którego większość kojarzy z Brawl Talków ostatnio odpowiedział graczowi na pytanie o to, czy zgadza się z tym, że Brawl Stars potrzebuje trzeciego healera.

Co ciekawe, Dani przyznał rację i wspomniał, że też lubi healerów. Trudno powiedzieć, czy jest to faktycznie wskazówka odnośnie kolejnej postaci i puszczenie oczka w stronę graczy, czy może Dani po prostu chciał się trochę zabawić ze społecznością.

Na pewno na kolejnego Zadymiarza będzie trzeba trochę poczekać. W końcu dopiero nieco ponad dwa tygodnie temu poznaliśmy Lou. Jest więc jeszcze za wcześnie, by w ogóle myśleć o ewentualnej postaci.