w

Supercell jednoznacznie odpowiada, czy gemy z Brawl Stars kiedykolwiek powrócą do skrzynek

Wiele osób snuło ostatnio teorie o gemach, które mogłyby powrócić do skrzynek.


Pojawienie się Brawl Passa było przełomowym momentem, jeżeli chodzi o rozwój Brawl Stars. Choć był to naprawdę ryzykowny krok, to jednak finalnie po kilku miesiącach gracze przyzwyczaili się do zdobywania przedmiotów kosmetycznych właśnie poprzez przepustkę.

W tym wszystkim Supercell zabrał jednak mechanikę, za którą gracze nadal tęsknią. Chodzi tutaj o możliwość wylosowania gemów ze skrzynek. W tym momencie jest to niemożliwe.

Czy gemy wrócą kiedyś do skrzynek?

Gemy da się otrzymać jedynie z Brawl Passa. Ma to być jeden ze sposobów na zachęcenie graczy do ich kupowania. Od jakiegoś czasu mówiło się, że Supercell rozważa przywrócenie gemów, by zadowolić narzekających graczy.

Tę wizję psuje jednak Frank, który odpowiedział jednemu z użytkowników Twittera, który pytał o sens zdobywania 90 gemów przez całe dwa miesiące.

Deweloper wyraźnie zaznaczył, że gemy nie powrócą do skrzynek. Głównym powodem ma być fakt, że przeciętny gracz “zarobi” więcej gemów, niż poprzednio.

Reakcja społeczności była dokładnie taka, jak można się było spodziewać. Gracze pukają się w głowę, zastanawiając się, jak to ma im się opłacać.