w

Supercell odpowiada graczom Brawl Stars, czy wojny klubów pojawią się jeszcze w tym roku

KONCEPT WOJNY KLUBÓW W BRAWL STARS

Wojny klubów to zdecydowanie coś, na co czeka wielu graczy Brawl Stars.


Kluby w Brawl Stars mogłyby być znacznie bardziej rozwinięte. Jest to mechanika, która aż prosi się o posiadanie większego wpływu na rozgrywkę. Tymczasem Supercell’owi nie bardzo spieszyło się do rozwijania tego elementu gry.

Sporą nadzieję dały zapowiedzi deweloperów odnośnie rozpoczęcia prac nad wojnami klubów. Dzisiaj wiemy, ze nie jest to wcale taka prosta sprawa.

Kiedy wojny klubów?

Jeden z graczy zapytał na Twitterze, czy gracze w ogóle mają się spodziewać nawet nie wojen, ale czegokolwiek związanego z klubami jeszcze przed końcem 2020 roku. Odpowiedź Daniego dość mocno rozczarowała społeczność i ostudziła entuzjazm.

Okazuje się, że prawdopodobnie w tym roku nie pojawi się żadna nowość związana z klubami. Głównie dlatego, że twórcy chcą poświęcić więcej czasu na dopracowanie wszystkiego i wypuszczenie całej przebudowy klubów za jednym razem, zamiast ciągle dodawać do nich nowe funkcje.

I choć takie podejście jest jak najbardziej zrozumiałe, to gracze czują pewien niedosyt. W końcu ma Halloween i potem Święta przydałoby się coś super, coś, co kompletnie zaskoczy społeczność. Póki co wygląda na to, że nie należy się nastawiać na nic, co byłoby związane z klubami.