w

Supercell odpowiada na prośby usunięcia kodu Farella i Sitr0xa z Brawl Stars i przywrócenia VCR

https://www.youtube.com/channel/UCc7Ys58zjPxeg8UQ3cyyJsQ | https://www.youtube.com/user/Sitr0x

Brawl Stars cały czas się rozwija, a sytuacja wśród polskich twórców wydaje się być naprawdę napięta.


Na polskim Youtube Brawl Stars przyjęło się bardzo dobrze. Po kilku latach od premiery nadal jest mnóstwo kanałów, które nagrywają kolejne odcinki z produkcji Brawl Stars. Część z nich powtarza te same treści po kilkadziesiąt razy, inni próbują ciągle czegoś nowego.

Co jednak zaskakujące, na prośbę odnośnie polskich kodów odpowiedział sam Supercell w postaci konkretnie Franka. Jeden z polskich graczy stworzył listę rzeczy, które chciałby zmienić w BS. Co na to deweloperzy?

Usunięcie kodu Sitroxa i Farella i przywrócenie VCR

Przypomnijmy szybko, że VCR stracił swój kod jakiś czas temu. Mimo wielu zapewnień, że kończy oficjalnie z Brawl Stars, nadal go streamuje, a odcinki umieszcza na Youtube. Sitr0x z kolei już od kilku tygodni nie wstawiał żadnego filmu z BS. Farell robi to regularnie.

Pod jednym z ogłoszeń Brawl Stars znalazła się lista rzeczy, które jeden z polskich graczy chciałby zmienić. Znajduje się tam między innymi przywrócenie kodu VCR, usunięcie Brawl Passa, dodanie ponownie gemow do skrzynek i usunięcie kodów Farella i Sitr0xa.

Jaka była odpowiedź Supercella? Dokładnie taka, jakiej można się było spodziewać.

“Wygląda na to, że żadna z tych rzeczy nie jest w twojej mocy.”

W komentarzach pojawiły się wiadomości od osób sympatyzujących z VCR’em, natomiast na niewiele się to zdało. Kod nie został przywrócony, ani nikomu zabrany. Trudno też oczekiwać, że deweloperzy zmienią zdanie po tego typu prośbach na Twitterze.

Sytuacja prawdopodobnie nie ulegnie zmianie. Być może Supercell zwróci jednak uwagę na twórczość innych polskich twórców.